BTS Grup

HAKKIMIZDA

BTS Hakkında

BTS Group; Ağ Altyapı, Veri Merkezi, Hibrid IT, Güvenlik Teknolojileri ve Uyum Süreçleri gibi geniş bir alanda çözüm ve hizmetler üreten şirketler grubudur. 2011 yılında ICT sektöründe uzun yıllar deneyime sahip bir ekiple sistem engtegratörü olarak yola çıkan BTS; 2018 yılında yapay zeka tabanlı programlanabilir altyapılara odaklanmış ve bu alanda sektörün önde gelen teknoloji şirketlerinden biri olmuştur.

 

BTS Group, kendi bünyesinde geliştirdiği hiperbütünleşik altyapı ve otomasyon çözümlerini piyasaya sunma aşamasında olmakla beraber, sektörün önde gelen üretici ve bulut firmalarıyla yeni nesil AI tabanlı programlanabilir çözümler üzerine işbirlikteliği yapmaktadır.  BTS Group, lider teknoloji şirketleri için yeni bir pazar olan otomasyon ve akıllı altyapı ürünlerinin planlama, entegrasyon ve özelleşmiş ML tabanlı KPI yazılımlarının geliştirilmesi konularında  Telekom ve Finans sektörlerinde ‘ilk olma’ niteliği taşıyan projeleri yürütmektedir.

 

Vİzyonumuz

BTS Group; hizmet ve çözüm sağlayan şirketler topluluğundan, teknoloji üreten ve geliştiren şirketler grubuna evrilerek programlanabilir altyapılar alanında ilk olma özelliği taşıyan bir dönüşümü gerçekleştirmiştir. Bununla birlikte, farklı alanlarda geliştirilen uzmanlıkları derinleştirmek amacıyla BTS Group şirketlerinden BTS Kurumsal çatısı altında hayata geçen BTS LABS, başta finans ve telekomünikasyon olmak üzere çok sayıda sektör için otonom platformlar üretmekte, geliştirdiği ürünlerin temel fonksiyonlarında kullandığı yapay zeka tabanlı tasarım yaklaşımlarıyla fark yaratmaktadır. Proaktif yaklaşımı ve güçlü ekibiyle sektörün bayrak taşıyıcısı konumuna yükselen BTS Group, global pazarlarda önemli bir oyuncu olma hedefine her geçen gün daha çok yaklaşmaktadır.

Mİsyonumuz

Bünyesinde çok sayıda üst düzey mühendis ve akademisyen bulunduran BTS Group, müşterilerini yenilikçi teknoloji ve çözümlerle buluşturur. Bu prensipten hareketle, yaklaşımlarının temelini oluşturan ararştırma & geliştirme faaliyetleri paralelinde AR-GE merkezi BTS LABS’ı hayata geçirmiştir. BTS LABS ile elde edilen çıktıların müşterilerden akademik kurumlara, dünyanın önde gelen teknoloji firmalarından yerli ve yabancı organizasyonlara kadar bilişim pazarındaki tüm aktörlerin kullanımına sunulması ve bu sayede en üst düzeyde toplumsal fayda elde edilmesi uzun vadeli hedeflerin başında gelmektedir.

İşbİrlİklerİ

BTS Group’un her geçen gün daha fazla büyümesini sağlayan kilit faktörlerden biri de Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen kurumları ile yaptığı iş birlikleridir. BTS LABS, 2021 yılının başında, 5746 sayılı kanun kapsamında ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onayı ile  AR-GE Merkezi ünvanı almak için başvuruda bulunmuştur. Bu süreçte şirketimiz Türkiye ve dünyanın önde gelen kurumları ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlardan bazıları: 

 

   ● İTÜ NOVA Teknoloji Transfer Ofisi

   ● İTÜ Yapay Zeka Merkezi 

   ● İTÜ Bilişim Fakültesi

   ● Türk Alman Üniversitesi

Kalİte ve Yönetİm Standartları

Entegrasyon hizmetlerinden güvenlik çözümlerine, katma değerli servislerden AR-GE faaliyetlerine kadar çok sayıda alanda hizmet veren BTS Group, ISO, OHSAS, TSE HYB ile MSB/NATO kalite ve yönetim standartlarına sahiptir.

 

   ● ISO 9001

   ● ISO 14001

   ● ISO 27001

   ● ISO 45001

   ● OHSAS 18001

   ● TSE HYB

   ● MSB/NATO

İnsan Kaynakları Polİtİkamız

Şirketler grubunun tamamında başarılı bir kurum kültürü oluşturan BTS için bu başarının altında yatan temel faktör kaliteli insan kaynağıdır. BTS Group tarafından BTS LABS’ın insan kaynağı ihtiyaçlarına özel olarak planlanan yeni mezun ve stajyer programları, farklı disiplinleri kapsayan eğitimleri ve genişletilmiş teknoloji oryantasyon süreçleri ile Türkiye’deki ve dünyadaki en iyi kurum içi adaptasyon modellerinden biri olarak kabul edilmiştir.

 

İçinde bulunduğumuz dönemde, AR-GE Merkezi unvanı alma sürecinde bulunan ve geliştirdiği yazılımlar ile kendi ürünlerini piyasaya sunan BTS LABS, AR-GE niteliği taşıyan çok sayıda projesiyle çalışmalarına hız vermiştir. BTS LABS, birçok mühendis ve akademisyenin yer aldığı iki ayrı birimini ve 34 kişilik üst düzey teknik kadrosunu genişletmekte ve açık olan pozisyonlar için yeni takım arkadaşları aramaktadır.

 

İş İlanları İçin Tıklayınız