BTS Grup

Profesyonel Servİsler

Profesyonel Servİsler

Bilgi Teknolojileri alanında, uctan uca tüm sistemleri entegre eden danışmanlık hizmetidir. Mevcut teknolojilere ek olarak, yazılım tabanlı alt yapı (Infrastructure as Code) çözümü sunan katma değerli danışmanlık hizmetini içerir. Uctan uca yeni teknolojiler ile entegre edilmiş Bilgi Teknolojileri alt yapılarının, 3 ana konuda kazanımları olur.

Hız : Otomasyon ile daha hızlı yönetilen yapılar, kuruluş alt yapısındaki diğer ekipmanlar ile daha hızlı ve daha verimli entegre olarak, hizmet ettiği platformlara en hızlı şekilde hizmet sunar.Maliyet:Otomasyon sayesinde, bu yapıları yönetmek için gerekli olan insan kaynağı çabalarını diğer kurumsal yerlere odaklanabilme şansı sağlar.

Risk:Bilgi Teknolojileri alt yapılarına mudahale eden insanların, manuel hata yapma riskini ortadan kaldırır.

Bakım Hİzmetlerİ

Bilgi Teknolojileri alt yapılarında kullanılan; teknolojik cihazların kurulması, yaşanan sorunlarda bakım hizmeti kapsamında  müdahale edilerek çözüm sağlanması ve sorun olmadan belli peryodlarda önleyici bakım hizmetlerinin sunulmasıdır.

Danışmanlık Hİzmetlerİ

Sunmuş olduğumuz Danışmanlık hizmeti ile; Bilgi Teknolojileri varlıklarının, en uygun teknoloji ve finansal yatırım ile şirketlerin verimli şekilde kullanımına sunmak. 

Üretİcİ Servİslerİ

Teknoloji cihazlarının, Üreticiler ve Dağıtıcılar adına sunulan garanti ve servis hizmetleridir. 

BTS Grup; bir çok üreticide Servis Partner`ı olarak, üretici adına hizmeti kendi bünyesindeki mühendislerle, katma değerli hizmet olarak sunmaktadır. 

Yönetİlen Hİzmetler

BTS Grup; sahip olduğu geniş mühendis kadrosu ile ITIL ve ISO 20000 süreçlerene uygun, Bilgi Teknolojileri alt yapılarında Yönetilen Hizmetler sunmaktadır.

Yönetilen Hizmetler; performans ve kalite ölçümlerinin belirten bir sözleşme ile, hizmet seviyesi anlaşması(SLA) resmi olarak sözleşmeye bağlanmış olur.

Hizmet kalitesi, aylık olarak ya da belirlenen peryodlarda raporlanır.